ÖVRIGT / Mattor / Afshar 4696001
nr 469 6001
Afshar
Antik, 148x175, jämnt ställvis hårt slitage, lagning, en kortsida saknar ngn knutrad, langettskador, even partly heavier wear, repair, one end missing a few rows of knots, needs new overcast
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 28 maj 2007
21/5 15:57:12
24/5 15:57:51
28 maj
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 5